top of page
accoya ahşap kapı ve pencereler

AhŞAP KaPI VE PENCERELER

Ömür Boyu Performans

Accoya ahşap kapı ve pencereler doğal ahşabın güzelliğini en üst düzeyde sunar ve minimum bakım gerektirir. Üstün yalıtımı ve kalıcı güzellik özellikleriyle diğer ahşap kapı ve uPVC pencerelerden daha iyi performans gösterir. 

Geleneksel kapı ve pencere stillerinden farklı imkanlar sunarak her ihtiyacınıza uygun tasarım özgürlüğü sağlar.

KalİTE

Ömür Boyu

Ahşap pencereler ve kapılarınızın sorunsuz bir şekilde açılması ve yıllar boyunca kusursuz görünmesi önemlidir. Accoya doğal olarak yalıtkandır, sıcaklığı korur ve enerji faturalarınızı azaltabilir.

 

Accoya, zaman, para ve bakım zahmetinden tasarruf etmenizi sağlar. Üstün 50 yıllık garantisi ile pencerelerinizin ve dış ahşap kapılarınızın zaman testine dayandığını kanıtlar ve size tam güven verir.

accoya ahşap kapılar ve pencereler

ZamaN TESTİ

60 Yıl Hizmet Ömrü

Testler yapıldı ve dışsal ve bağımsız veriler incelendikten sonra, BRE, Accoya ahşabının, en iyi tasarım uygulamalarının takip edilmesi şartıyla, ahşap kapılar ve ahşap kapı çerçeveleri gibi dış uygulamalarda kullanıldığında 60 yıl hizmet ömrü beklentisine sahip olduğunu sonuçladı.

Termal Performans

Accoya'nın termal iletkenliği, IFT Rossenheim, Almanya tarafından EN 12664'e uygun olarak değerlendirilmiş ve ardından EN ISO 10456: 2008 prosedürüne göre belirtilen ve tasarım termal değerlerin belirlenmesi için gerekli formatına dönüştürülmüştür, en katı Avrupa değerlendirme yöntemleri altında. Diğer standart ahşap türlerine göre birleştirme için

 

Accoya'nın termal iletkenliği:

› Yumuşak ağaç türlerine göre %8 daha üstündür.

› Sert ağaç türlerine göre %30 daha üstündür.

ahşap accoya kapı doğrama pencere
accoya ahşap pencere ve doğrama

ÇaĞdaŞ PerformaNsa SahİP

Klasik Görünüm

Accoya ahşap pencere çerçeveleri, doğal ahşabın tüm güzelliğini sunarken hiçbir dezavantajı bulunmaz. Bu, minimum bakım gerektirdiği anlamına gelir.

 

Accoya, üstün yalıtımından kalıcı güzel görünüme kadar her açıdan uPVC'den daha iyi performans gösterir. Ayrıca, sizin ve çevreniz için daha güvenli ve sağlıklı bir seçenek olduğunu vurgulamıştık.

 

Geleneksel ahşap kanatlı pencere çerçeveleri, şık cumbalı pencereler veya etkileyici mimari camlar arasında seçim yaparken Accoya ile güvenle karar verebilirsiniz.

Tüm Beklentilerin Ötesinde

Dış kapılar günlük kullanıma dayanıklı olmalıdır. Accoya, ahşap dış kapılar için mükemmel bir malzeme olan en yüksek dayanıklılık derecesine sahiptir. Hem ısıyı hapseder hem de sesi azaltır. Zarif bir ahşap garaj kapısı veya görsel ve mimari kapılar arıyorsanız, Accoya diğer dış ahşap kapılarla kıyaslandığında bile zaman testini başarıyla geçecektir.

PERFORMANS

Paradan ve Zamandan Tasarruf

Daha az çekme, şişme, bükülme, böcek ve mantar hasarı, gelecekteki onarım maliyetlerini minimumda tutulacağı anlamına gelir. Masif ahşap ön kapılara yatırım yapıyorsanız, bu özellikler önemlidir.

 

Accoya’nın üstün ısı yalıtımı, ahşap pencereler ve dış kapılarda kaybedilen ısının kazanılması anlamına gelir, evlere konfor sağlar ve enerji faturalarını düşürür.

SONUÇ

Zaman Testine Dayanır

Accoya, daha az bükülme ve şişme, daha az bozulmaya eşittir, bu da Accoya ahşap döşemenizin güvenle döşenebileceği anlamına gelir.

 

Gizli bağlantı ekipmanları, Accoya Ahşabının kusursuz yüzeyine katkıda bulunur.

 

Kaplamasız bırakıldığında, Accoya zemin kaplaması doğal olarak hava alır ve peyzajlı bahçelerde mükemmel görünür.

SÜRDÜRÜLEbİLİRLİK

Rakipsiz

Accoya kullanmak, uPVC, alüminyum ve sürdürülemez kaynaklı sert ağaçlardan daha çevre dostudur.

 

Accoya ahşap pencereler, dış pencere kepenkleri ve kapılar, yaşam döngüleri boyunca CO2'nin giderilmesine yardımcı olur ve karbon değerlerini negatif yönde etkileyebilir.

İlham Alın

Dayanıklı Pencere Kepenkleri ve Gölgelikleri

Ahşap panjurlar veya gölgelikler, bir evi veya binayı dönüştürebilir ve değiştirebilir, bu nedenle düşük bakımla doğru malzemeleri kullanmak çok önemlidir.

 

Accoya ahşap pencere kepenkleri veya panjurları, projenizi tamamlamak için mükemmel bir kombinasyondur. Accoya ile dayanıklılık ve kalıcılık artar, aynı zamanda doğal güzelliklerini daha uzun süre koruyabilirler.

accoya ahşap gölgelikler
Psd 12345.jpg

Kapı ve Pencere Kataloğu

bottom of page