top of page
WATER-on-window-rain-performance-home-pa
Çalışmadf Yüzeyi 1.png

AHŞAP KAPILAR
VE PENCERELER

KALİTE

Ömür Boyu

Ahşap pencere ve kapılarınız zahmetsizce açılmalı ve yıllar boyunca kusursuz görünmelidir. Doğal olarak yalıtkandır, sıcaklığı sabitleyebilir ve enerji faturalarınızın fiyatını düşürebilirsiniz.

 

Zaman, para ve bakım zahmetinden kurtarırken Accoya güvenebileceğiniz kaliteli ürünleri sunmaktadır.

50YrWarranty_dkgreen-118x118.png

Accoya ahşabı üstün 50 yıllık garantisi ile pencerelerinizin ve masif ahşap dış kapılarınızın zaman testine dayandığını kanıtlar ve size tam güven verir.

PERFORMANS

Paradan ve Zamandan Tasarruf

Daha az çekme, şişme, bükülme, böcek ve mantar hasarı, gelecekteki onarım maliyetlerini minimumda tutulacağı anlamına gelir. Masif ahşap ön kapılara yatırım yapıyorsanız, bu özellikler önemlidir. Accoya’nın üstün ısı yalıtımı, ahşap pencereler ve dış kapılarda kaybedilen ısının kazanılması anlamına gelir - evlere konfor sağlar ve enerji faturalarını düşürür.

SONUÇ

Zaman Testine Dayanır

Çalışması kolay Accoya, hem geleneksel hem de çağdaş doğrama işleri için idealdir. Bir dizi özel kaplama arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Stabilitesi ve doğal rengi sayesinde neredeyse tüm renk paketleri mevcuttur ve seçtiğiniz kaplamalar daha uzun süre bozulmadan kalır. Özel panjurların sık sık yeniden boyanması gerekmez. Ömür boyu içiniz rahat eder.

SÜRDÜRÜLEbİLİRLİK

Rakipsiz

Sürdürülebilir kaynaklı Accoya'yı kullanmak uPVC, alüminyum ve sürdürülemez kaynaklı sert ağaçlardan daha çok çevre dostudur. Sadece düşük karbon ayak izine sahip olmakla övünmeyen Accoya ahşap pencereler, dış pencere kepenkleri ve kapılar aslında yaşam döngüleri boyunca CO'nin giderilmesine yardımcı olur ve hatta karbon değerleri negatife yaklaşır!

Accoya_Icons_RGB_Nontoxic_onwhite-82x82.
Toksik İçermez
Insects_onwhite-82x82.png
Haşere Bariyeri
Allclimates_onwhite-82x82.png
Tüm İklim Koşulları
Accoya_Icons_RGB_Bespoke_onwhite-82x82.p
Özel Sipariş Ölçüleri
50YrWarranty_onwhite-130x130 (1).png
50 Yıl Garanti
Durable_onwhite-82x82.png
Son Derece Dayanıklı
Lowenvironment_onwhite-82x82.png
Düşük Çevresel Etki
Sustainable_onwhite-82x82.png
Sürdürülebilir Kaynaklı

Çağdaş Performansa Sahip

Klasik Görünüm

Accoya ahşap pencere çerçeveleri, hiçbir dezavantajı olmadan doğal ahşabın tüm güzelliğini sunar. Bu, minimum bakım anlamına gelir. Accoya üstün yalıtımından kalıcı güzel görünüme kadar her yönden uPVC'den daha iyi performans gösterir. Hem siz hem de çevre için daha güvenli ve daha sağlıklı olduğunu çoğu kez vurgulamıştık. İster geleneksel ahşap kanatlı pencere çerçeveleri, ister şık cumbalı pencereler veya etkileyici mimari camlar arıyor olun. Accoya ile seçimlerinizi gerçekleştirelim.

Wood-Window-Rescue-Luxury-home-rotated-1
2-FagelCats-windows-hero-1900x1068.jpg

Dayanıklı Ahşap Kapılar

Tüm Beklentileri Karşılar

Dış kapılar günlük yaşama dayanıklı olmalıdır. Mümkün olan en yüksek dayanıklılık derecesi ile Accoya, ahşap dış kapılar için mükemmel bir malzemedir. Isıyı kilitlerken, sesi azaltır. İster zarif bir ahşap garaj kapısı, ister görsel ve mimari kapılar arıyor olun, diğer dış ahşap kapılarla karşılaştırıldığında bile Accoya, zaman testine dayanacaktır.

İlham Alın

Dayanıklı Pencere Kepenkleri ve Gölgelikleri

Ahşap panjurlar veya gölgelikler, bir evi veya binayı dönüştürebilir ve değiştirebilir, bu nedenle düşük bakımla doğru malzemeleri kullanmak çok önemlidir. Aşırı güneş enerjisi kazanımını önlemek için, Accoya ahşap pencere kepenkleri veya panjurları projenizi tamamlamak için mükemmel bir kombinasyondur. Accoya ile dayanıklılık ve kalıcılık artar aynı zamanda doğal güzelliklerini daha uzun süre koruyabilirler.

accoya-shutters-train-station-square3.jp
bottom of page