top of page
Bethesda-Residence-full-width-1900x952.j
Çalışmadf Yüzeyi 1.png

GARANTİLER

Başka Hiçbir Yerde Bulamayacaksınız

50YrWarranty_onwhite-130x130 (1).png

50 YIL
Toprak Üstünde

Accoya için genel terim asetillenmiş ahşaptır. Asetillenmiş ahşap, Accoya piyasaya çıkmadan önce ağaç bilimcileri tarafından onlarca yıldır inceleniyordu. Sonuç olarak, asetillenmiş ahşabın olağanüstü performansını sergilediği uzun vadeli deneme örnekleri mevcuttur.

Buna ek olarak, Accoya'nın dayanıklılığını diğer herhangi bir kerestenin dayanıklılığı ile doğrudan karşılaştırmanın mümkün olduğu ve diğer ahşaplardan ne bekleyeceğimizi bildiğimiz için ahşabın dayanıklılığı (çürümeye karşı direnç) için standart bir Avrupa testi vardır. Hem BRE (Bina Araştırma Kuruluşu) hem de TRADA (Birleşik Krallık’ın önde gelen bağımsız ahşap araştırma birliği) Accoya’nın dayanıklılığı hakkındaki iddiaları destekler ve bu nedenle rakipsiz 50 yıllık garanti sunabilir.

TRH-west-1-scaled-1920x1440.jpg
Canal-lining-full-width.jpg
25YrWarranty_onwhite-130x130.png

25 YIL
Toprak Altında ve Tatlı Suda

Accoya ahşabı, optimum performans sağlamak için boyutsal kararlılık, dayanıklılık ve zemin koşulları açısından kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Gerçekten de o kadar güvenilir ki, bilim adamları tarafından diğer işlemlerin ve modifiye edilmiş ahşapların ölçüldüğü bir ölçüt olarak yıllarca kullanılmıştır ve kullanılmaya devam etmektedir.

Toprak altında veya tatlı suda 25 yıllık garanti sunan Accoya varken neden başka bir ahşap seçmeyi düşüneceksiniz ki?

bottom of page