top of page

İNdİrİlebİlİr

Sertifikalar, Kılavuzlar ve Kataloglar

Accoya'nın indirilebilir içerikler bölümüne hoş geldiniz. Tüm dosyalar, üreticiler, mimarlar ve müşteriler için birer bilgi kaynağıdır.

 

Çevrimiçi kitaplığımız, çok çeşitli kaynaklardan derlenen güncel bilgiler içerir. Bu bilgi merkezi, düzenli olarak yenilenen, güncel ve ilgili içeriklerle sürekli genişlemektedir.

Ahşap deck zemin kaplama alanları

Türkçe

UYGULAMA KATALOGLARI

Accoya'nın uygulama katalogları, yapısal uygulamalardan dış cephe ve zemin kaplamalarına kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Kapı ve pencere uygulamalarıyla ilgili özel kataloglar da bulunur.
 
Bu kataloglar, Accoya ahşabının özelliklerini, montaj talimatlarını ve projelere yönelik önerileri içerir. Farklı sektörlere ve projelere uygun örnekler sunarak Accoya'nın esnek ve çeşitli uygulama alanlarını vurgularlar.

teknik kılavuzlar accoya

TekNİk KIlavuzlar

Accoya, özel bir işlemle modifiye edilmiş yenilenebilir ve sürdürülebilir bir ahşap malzemesidir. Bu işlem, dayanıklılığı artırırken boyut kararlılığını sağlar.

Yüksek performansı, uzun ömürlülüğü ve çevre dostu özellikleriyle bilinir. Şimdi teknik bilgi kılavuzu için ayrıntılı bilgilere başvurabilirsiniz.

 

accoya sürdürülebilir kataloglar

SÜrdÜrÜlebİlİrlİk

Accoya ahşabının tercih edilmesi, daha sürdürülebilir bir yapı sektörüne katkıda bulunmanın mükemmel bir yoludur.

Yeniden tasarlanmış ahşaba hoş geldiniz. Bu belgeler, Accoya hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için faydalı kaynaklar sunmaktadır. Şimdi inceleyin.

accoya ahşap sertifikalar

SerTİFİKALAR

Bağımsız çevresel değerlendirmelerin yanı sıra LCA ve karbon ayak izi aracılığıyla, en saygın ekolojik etiketleri edinmeye aktif olarak çalışıyoruz ve sürdürülebilirlik alanında birçok kez örnek bir ürün ve şirket olarak tanınmışız.

Yüksek performansı, uzun ömürlülüğü ve çevre dostu özellikleriyle bilinir. Şimdi teknik bilgi kılavuzu için ayrıntılı bilgilere başvurabilirsiniz.

 

bottom of page