top of page
accoya ahşap deck zemin kaplamalar fiyat

AhŞAP Deck kAPLAMALARI

Yüksek Performanslı

Accoya, doğal malzemenin ayak altındaki hissini ve otantik görünümünü sunar. Her iklimde aşınma ve yıpranmaya dayanıklı, az bakım gerektiren bir zemin için Accoya idealdir. 

Üstün sağlamlığıyla çatlaklara ve kıymıklara karşı dayanıklıdır. Accoya, gerçek ahşabın cazibesini olağanüstü performans özellikleriyle birleştirir.

SORUNSUZ DENEYİM

Her Adımda

Accoya Ahşabı, doğal bir dokuya sahip olup ayağınızın altındaki hissi veya gerçek ahşap tahtaların otantik görünümünü yansıtır. Ayrıca, daha fazlasını da sunar.

 

Her türlü iklimde dayanıklı olan ve düşük bakım gerektiren bir zemin kaplaması için Accoya idealdir. Tipik zemin kaplama malzemelerine kıyasla üstün stabilitesi sayesinde çatlaklara ve kıymıklara karşı dirençlidir.

 

Accoya, gerçek ahşabın doğal çekiciliğini, olağanüstü performans özellikleriyle birleştirir. Bu özellikleriyle yaşam alanlarınızı ve dış mekanlarınızı genişletmek için idealdir - özellikle çıplak ayaklarınız için konforlu bir seçenektir.

ahşap zemin yüzey kaplama fiyat

ÇIPLAK AYAK DOSTU ZEMİN KAPLAMALARI

Her Dokunuşta

Zemin döşemesi söz konusu olduğunda çıplak ayakla yürürken nasıl hissettiğiniz çok önemlidir. Bunun temel faktörleri, ısı üretimi ve hoş bir yüzeydir.

Güneşte Serin Kalın

Teraslarda ve verandada ısı birikmesi önemli bir sorun olabilir. Yaz aylarında zemin kaplaması tahtaları güneşte ısınır. Bazı malzemeler o kadar ısınır ki, çıplak ayakla yürümek mümkün olmayacak kadar sıcak olur. Ancak Accoya bu durumda değildir.

 

Termogram görüntüleriyle yapılan testler, Accoya ahşap döşemelerin en sıcak günlerde bile oldukça serin kaldığını gösterdi. Accoya, benzer zemin kaplaması malzemelerine göre önemli ölçüde daha iyi performans gösterdi.

Kıymıksız Yumuşak Yüzeyler

Accoya boyutsal olarak oldukça kararlıdır. Bu, döşemenin daha düzgün bir yüzeye sahip olduğu, bükülmeye karşı direnç göstereceği ve daha uzun süre pürüzsüz kalacağı anlamına gelir. Accoya zemin kaplaması yıllarca pürüzsüz kalacak ve çıplak ayakla çok rahat hissettirecektir.

accoya ahşap zemin çıplak ayak dostu deck kaplama
ahşap dış zemin kaplaması accoya açıkhava

SÜRDÜRÜLEbİLİR

Ahşap Zemin Kaplaması

Uzun Dayanıklılık

Accoya ahşap zemin kaplaması çürümeye ve çatlaklara karşı dayanıklıdır. Aşırı iklim koşulları ve ağır aşınma ve yıpranma bile zarar vermez. Onlarca yıl dayanır ve garanti kapsamındadır.

Kolay Bakım

Accoya ahşabı yüksek dayanıklılığıyla nadiren onarım gerektirir. Yeniden boyama veya yağlama gerekmez. Su ve fırça ile düzenli temizlik yeterlidir.

Görünüm

Doğal hava koşulları Accoya'nın güzel görünümünü etkiler. Güneş ve yağmur, gümüşi gri bir renk oluşturarak özel bir çekicilik katar.

Sürdürülebilirlik

Accoya, sürdürülebilir kaynaklı FSC® kerestesi kullanılarak yapılmıştır. %100 toksik değildir, %100 geri dönüştürülebilir ve en düşük karbon yaşam döngüsü ayak izine sahiptir.

PERFORMANS

Ömür Boyu

Geleneksel ahşap zemin kaplamasının aksine, Accoya tüm yıl boyunca çıplak ayakla dosttur, çürümeye ve böcek saldırılarına karşı dayanıklıdır ve en iyi şekilde görünmesi için sürekli bakım gerektirmez.

SONUÇ

Tasarımlarınıza Uygun

Accoya, daha az bükülme ve şişme, daha az bozulmaya eşittir, bu da Accoya ahşap döşemenizin güvenle döşenebileceği anlamına gelir.

 

Gizli bağlantı ekipmanları, Accoya Ahşabının kusursuz yüzeyine katkıda bulunur.

 

Kaplamasız bırakıldığında, Accoya zemin kaplaması doğal olarak hava alır ve peyzajlı bahçelerde mükemmel görünür.

SÜRDÜRÜLEbİLİRLİK

Rakipsiz

Yasadışı ağaç kesimi yapılan çoğu zemin kaplama malzemesi, kompozit veya yavaş büyüyen tropikal sert ağaçların aksine, Accoya sürdürülebilir kaynaklı FSC® kerestesi kullanılarak yapılmıştır.

 

%100 toksik değil. %100 geri dönüştürülebilir ve en düşük karbon ayak izine sahip zemin kaplama malzemelerinden biridir.

Tercih Sebebi

Her Koşulda

Accoya ahşabı, Cambridge Üniversitesi Botanik Bahçeleri'ndeki "Bitki Çeşitliliğini Anlamak" projesinin önemli bir parçası olarak seçildi.

 

Projede, ziyaretçilere ilham vermek ve merak uyandırmak için bir yol yapısı oluşturuldu. 65 metre uzunluğundaki dinamik spiral, üç metre yüksekliğinde yükseltilmiş bir bakış açısına sahiptir.

 

Bu yapı, ziyaretçilere bahçenin Sistematik Yataklarını keşfetmeleri için ilham vermek üzere tasarlanmış bir yorum merkezine sahiptir ve bitki taksonomisi bilimini keşfetmenin yeni yollarını sunar.

botanik bahçe accoya zemin kaplama yüzey ahşap
venlo hollanda belediye binası ahşap zemin cephe kaplama

İlham Kaynağı

Cradle to Cradle İlkeleri Sahip

Hollanda'daki Venlo belediye binası, Cradle to Cradle tasarım ilkelerinin en üst seviyede uygulandığı bir örnektir. Accoya, yeşil kimlik bilgilerine sahip ve geri dönüştürülebilir uygun malzeme olarak zemin kaplaması, pencereler, dış cephe kaplamaları ve kapılar için tercih edilmiştir.

Psd 1234.jpg

Accoya Deck Kataloğu

bottom of page