top of page
Accoya5237-1900x970 (1).jpg
Çalışmadf Yüzeyi 1.png

AHŞAP DECK
KAPLAMALARI

SORUNSUZ DENEYİM

Her Adımda

Accoya Ahşabı ayağınızın altındaki hissi veya gerçek ahşap tahtalarla elde edilen otantik görünümü doğal olarak yansıtır. Accoya tüm bunları ve çok daha fazlasını sizlere sunar.

Her iklimde aşınmaya ve yıpranmaya dayanıklı düşük bakım gerektiren bir zemin kaplaması için Accoya doğru bir cevaptır. Tipik zemin kaplama malzemelerine kıyasla üstün stabilite ile çatlaklara ve kıymıklara karşı dirençli olan Accoya, gerçek ahşabın cazibesini olağanüstü performans bilgileriyle birleştirir. Yaşam alanlarınızı ve harika dış mekanlarınızı genişletmek için ideal - çıplak ayak dostu.

50YrWarranty_dkgreen-118x118.png

25 yıllık garanti, Accoya ahşap zemin kaplamalarınızın uzun ömürlü olacağına dair size iç huzuru sağlar.

PERFORMANS

Ömür Boyu

Geleneksel ahşap zemin kaplamasının aksine Accoya tüm yıl boyunca çıplak ayakla dosttur, çürümeye ve böcek saldırılarına karşı dayanıklıdır ve en iyi şekilde görünmesi için sürekli bakım gerektirmez. Daha fazla güvenlik için, dayanıklı kaymaz yüzeyler eklemeyi seçebilirsiniz.

SONUÇ

Tasarımlarınıza Uygun

Daha az bükülme ve şişme, daha az bozulmaya eşittir, bu da Accoya ahşap döşemenizin güvenle döşenebileceği anlamına gelir. Gizli bağlantı ekipmanları, Accoya Ahşabının kusursuz yüzeyine katkıda bulunur. Kaplamasız bırakıldığında, Accoya zemin kaplaması doğal olarak hava alır ve peyzajlı bahçelerde mükemmel görünür.

SÜRDÜRÜLEbİLİRLİK

Rakipsiz

Yasadışı ağaç kesimi yapılan çoğu zemin kaplama malzemesi, kompozit veya yavaş büyüyen tropikal sert ağaçların aksine, Accoya sürdürülebilir kaynaklı FSC® kerestesi kullanılarak yapılmıştır. %100 toksik içermez. %100 geri dönüştürülebilir ve herhangi bir zemin kaplama malzemesi arasında en düşük karbon ayak izine sahiptir.

Accoya_Icons_RGB_Nontoxic_onwhite-82x82.
Toksik İçermez
Insects_onwhite-82x82.png
Haşere Bariyeri
Allclimates_onwhite-82x82.png
Tüm İklim Koşulları
Barefoot_onwhite-200x200.png
Çıplak Ayak Dostu
50YrWarranty_onwhite-130x130 (1).png
50 Yıl Garanti
Durable_onwhite-82x82.png
Son Derece Dayanıklı
Lowenvironment_onwhite-82x82.png
Düşük Çevresel Etki
Sustainable_onwhite-82x82.png
Sürdürülebilir Kaynaklı

Tercih Sebebi

Botanik Bahçe Projesi

Accoya ahşabı, dünyanın en büyük üniversiteye ait botanik bahçelerinden biri olan Cambridge Üniversitesi Botanik Bahçeleri'ndeki "Bitki Çeşitliliğini Anlamak" projesinin ayrılmaz bir parçası olarak seçildi. Chadwick Dryer Clarke, ziyaretçilere ilham vermek ve merak uyandırmak için bir yol yapısı oluşturmak üzere proje lideri olarak atandı.

65 metre uzunluğundaki dinamik spiral, üç metre yüksekliğinde yükseltilmiş bir bakış açısına sahiptir ve ziyaretçilere bahçenin Sistematik Yataklarını keşfetmeleri için ilham vermek üzere tasarlanmış bir yorum merkezine sahiptir ve bitki taksonomisi bilimini keşfetmenin yeni yollarını sunar.

Botantic-Gardens-cambridge-square-5.jpg
Venlo-city-hall-full-width-2-1900x960.jp

İlham Kaynağı

Cradle to Cradle İlkeleri Sahip

Hollanda Venlo'daki yeni belediye binası, bir bina ölçeğinde Cradle to Cradle tasarım ilkelerinin uygulanmasının en önemli örneğidir. Bu proje aynı zamanda Cradle to Cradle'ın mümkün olan en yüksek uygulama seviyesine sahiptir.

Tasarım ekibinin dikkate alması gereken en önemli unsur, yeşil kimlik bilgilerine sahip ve geri dönüştürülebilen uygun malzemelerin kullanılmasıydı. Bu nedenle Accoya ideal zemin kaplama malzemesi, pencereler ve dış cephe ile kapılar ve tavanlar olarak seçilmiştir.

bottom of page