top of page
Vanguard-way-Dallas-full-width-image-190
Çalışmadf Yüzeyi 1.png

AHŞAP CEPHE
KAPLAMALARI

İDEAL

Gelecek Nesiller İçin

Dış cephe ahşap kaplamanızın herhangi bir fırtınaya karşı koyması gerekir. Estetik, düşük bakım ve dayanıklılığın çok önemli olduğunu biliyoruz. Accoya en dayanıklı tropikal kaplama panellerinden bile daha iyi performans göstermektedir.

Üstün sağlamlık ve dayanıklılığı doğal ahşabın güzelliği ile birleştirerek, ahşap cephe kaplamalarınızda istediğiniz görünümü ve performansı elde edebilirsiniz. Accoya’nın dünya lideri sürdürülebilirlik belgeleri ve sertifikaları ile kaplamalar güvence altındadır.

50YrWarranty_dkgreen-118x118.png

Accoya Ahşabının Eşsiz 50 yıllık toprak üstü garantisi ile cephe kaplamalarınız ömür boyu kullanım sağladığından ve değerli bir yatırım olduğundan emin olabilirsiniz.

PERFORMANS

Çevre, Zaman ve Tasarım

Dış Cephe Ahşap Kaplamaları her türlü hava koşuluna dayanacaktır. Çürümeye dirençli olan Accoya Cephe Kaplamaları, kullanım ömrü boyunca bozulmadan uzun süre dayanıma sahipti. Bu, tipik ahşap kaplama türlerine göre daha az geri bildirim anlamına gelir. Kalıcı performans için uygun seçim olacaktır.

SONUÇ

Estetik Vizyonu

Shou Sugi Ban, özel ahşap boyutları ve sabitlemeleri de içeren bir dizi kaplama vizyonuna sadık kaldık. Accoya Ahşabı işlenmeden bırakıldığında, dış cephe ahşap kaplamanız doğal olarak hava alacaktır. Ancak kaplamayı tercih ederseniz, Accoya Cephe Kaplamaları nihai yüzeyi size sunucaktır.

SÜRDÜRÜLEbİLİRLİK

Rakipsiz

Accoya ile en zorlu planlama gereksinimlerini karşılayabilirsiniz. Accoya ahşap Cephe Kaplamaları %100 toksik içermez. Her bir dış cephe kaplaması, tamamen sürdürülebilir olan FSC® sertifikalı ahşaptan yapılmıştır. Tercih sebebi oluşturarak ömür boyu kullanıma hazır olacaktır.

100recyclable_onwhite-82x82.png
Uzun Hizmet Ömrü
Insects_onwhite-82x82.png
Haşere Bariyeri
Allclimates_onwhite-82x82.png
Tüm İklim Koşulları
Fewercallbacks_onwhite-82x82.png
Daha Az Geri Bildirim
50YrWarranty_onwhite-130x130 (1).png
50 Yıl Garanti
Durable_onwhite-82x82.png
Son Derece Dayanıklı
Lowenvironment_onwhite-82x82.png
Düşük Çevresel Etki
Sustainable_onwhite-82x82.png
Sürdürülebilir Kaynaklı

Büyüleyici

Kömürleşmiş Accoya Dış Cephe Kaplamasına Sahip Yazlık Ev

Delta Millworks, New York'ta gerçekten eşsiz, dört mevsim bir yazlık evi için Accoya, Cephe Kaplaması üretti. Universal Forest Products tarafından Delta'ya sağlanan Accoya ahşabı, "Shou Sugi Ban" adlı Japon tekniğini kullanarak evin cephesine modern, yıpranmış bir doku vermek için kömürleştirildi.

Bu tekniği kullanarak, çarpıcı ve derin görünüm elde edilmiştir. Delta, Accoya üzerinde geliştirilen kömürün diğer ahşaplara göre daha yoğun ve dayanıklı olduğunu ve Accoya’nın boyutsal stabilitesi ile bu kömür; hizmet ömrünü uzatmak için bir temel oluşturduğunu keşfetti.

West-Vancouver-home-square-2.jpg

Çarpıcı

Accoya, çarpıcı iki katlı ev için seçildi

Accoya, Batı Vancouver'daki bu nefes kesici ev için ideal malzeme olarak seçildi. Accoya, korkuluk, dış cephe kaplaması, çit ve altlıklar için kullanıldı. Upper Canada Forest Products tarafından özel olarak tasarlandı.

Bu evin düzensiz şekli ve alışılmadık konut yapı malzemeleri ile Accoya, doğal ortamının minimalist ve uyumlu estetiğini vurgulamak için pürüzlü hale getirildi.

bottom of page