top of page
ahşap modern ev accoya

RakİPSİZ

Accoya Ahşabının Özellikleri

Group-459.png

Accoya, ahşap hakkında bildiğiniz her şeyi baş aşağı değiştirir. Accoya'nın faydaları, ahşap projelerin artık mutlak güvenle tasarlanabileceği anlamına geliyor.

 

Accoya'nın üstün mukavemeti, stabil ve suya dayanıklı olması garanti kapsamı garantilerinin kanıtıdır. Kalite logomuz Accoya farkına işaret etmektedir.

accoya performans ikonu

PERFORMANS

Accoya, olağanüstü güvenilirlik sunar; minimum şişme, küçülme veya deformasyon göstermez. Son derece kararlıdır, her iklim koşuluna dayanıklıdır ve çürümez.

 

Üstelik, toprak üstünde 50 yıl, toprak altında ve tatlı su içinde 25 yıl garantisi ile Accoya ahşabınızın uzun ömürlü olduğunu gösterir.

accoya deck kaplama proje
BenefitsPage_Finish@2x.png

soNUÇ

Mimarlar ve üreticiler, Accoya ile çalışmayı tercih etmelerinin birçok nedenini özetliyorlar:

 

Kaplamalar parlak bir görünüm sunar, daha uzun ömürlüdür, kolay bakım sağlar ve uzun vadede zaman ve para tasarrufu sağlar.

 

Ayrıca, pürüzsüz, karartılmış ve fırçalanmış gibi çeşitli dokusal yüzeyler oluşturma yeteneği ve boyut ile kaplama seçeneklerinde sınırsız yaratıcılık sunar.

accoya ahşap yüzey accoya ahşap cephe kaplama
BenefitsPage_Sustainability@2x.png

SÜRDÜRÜLEbİLİRLİK

Accoya, iklim değişikliği gibi küresel zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olan gerçek anlamda sürdürülebilir bir seçimdir.

 

Sürdürülebilirlik, kaynaktan üretime ve yaşamın sonuna kadar devam ediyor. FSC® ve Cradle to Cradle Gold sertifikalı ™ tarafından akredite edilmiş olup, Malzeme Sağlığı için C2C Platinum sertifikasına ™ sahip dünyadaki tek yapı malzemesidir.

 

Düşük karbon ayak iziyle, daha sağlıklı bir dünya için karbon emisyonlarıyla mücadeleye yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda toksik değildir, insanlar ve evcil hayvanlar için olduğu kadar gezegen için de çok güvenlidir.

accoya ahşap yaratıcı dikey sütunlar

Sınırların Ötesindeki Tasarımlara İmkan Veren Projeler

Accoya ahşap olağanüstü stabilitesi ve çürümeye dayanıklılığıyla dikkat çeker, bu da onu sadece pencereler, kapılar, kaplamalar ve güverte gibi dış mekan uygulamaları için değil, aynı zamanda sıradışı şekillerde de kullanılabilir kılar.

bottom of page