top of page
LED-light.jpg
Çalışmadf Yüzeyi 1.png

İLHAM
KAYNAĞI

YARATICILIK
&MARİFET

Unutulmaz Bir Şey Yaratmak

Artık ahşabı hiç hayal edemeyeceğiniz şekillerde kullanabilirsiniz. Bir zamanlar yalnızca çelik ve betonun seçenek olabileceği yapısal kreasyonlar için - Accoya, yalnızca gerçek ahşabın gerçekten sunabileceği estetikle birlikte yapısal stabilite ve tasarım esnekliği getiriyor. Yenilikçi yapılar ve etkileyici su altı köprülerinden dış mekan heykellerine, peyzaj kerestelerine ve sanat enstalasyonlarına kadar imkanlar sunuyor.

Accoya ile imkanlar sonsuzdur.

50YrWarranty_dkgreen-118x118.png
25YrWarranty_dkgreen-118x118.png

Projelerinizde ve ustalık isteyen yaratıcı işlerinizde Accoya toprak altı uygulamalarında ve tatlı suda 25 yıl, toprak üstü uygulamalarında ise eşsiz 50 yıllık garantisi ile ahşap ile yapacağınız bütün işlerde zaman testine dayanacağından emin olabilirsiniz.

PERFORMANS

Rakipsiz

Sıkı bir şekilde test edilen Accoya, üstün dayanıklılığı için endüstri lideri bir garanti süresi sunar.

SONUÇ

Zaman Testine Karşı Dayanıklı

Pürüzsüz, fırçalanmış, kavrulmuş -tasarımınız ne gerektiriyorsa, çok sayıda özel kaplama arasından seçim yapabilirsiniz. Accoya minimum bozulma, minimum bakımlara ve maksimum dayanıma sahiptir.

SÜRDÜRÜLEbİLİRLİK

Geleceğe Öncü

Accoya, iklim değişikliği, ekosistem tahribatı ve sınırlı yenilenebilir kaynaklar dahil olmak üzere çok büyük küresel çevresel endişelere karşı dünya lideri bir doğal çözümdür. Tüm bunlar tasarımınızı sürdürülebilirlikte bir şaheser haline getirebilir.

Naturalwood_onwhite-82x82.png
Doğal Ahşap
Stable_onwhite-82x82.png
Oldukça Stabil
Allclimates_onwhite-82x82.png
Tüm İklim Koşulları
Accoya_Icons_RGB_Bespoke_onwhite-82x82.p
Geniş Sipariş Ölçüleri
Multiplefinishes_onwhite-82x82.png
Çoklu Yüzeyler
Durable_onwhite-82x82.png
Son Derece Dayanıklı
Lowenvironment_onwhite-82x82.png
Düşük Çevresel Etki
Sustainable_onwhite-82x82.png
Sürdürülebilir Kaynaklı

Cradle to Cradle

İlkelerine Göre Tasarlandı

Accoya ahşabı, Hollanda'nın Bergen op Zoom şehrinde benzersiz bir "Yüzen" köprü oluşturmak için kullanılmıştır. Kalenin girişine erişim sağlamak için 80 metrelik yüzen yaya köprüsü tasarlandı. Yılan şeklindeki yolu, oraya giden teknelerin yolculuğunu ve hareketini taklit etmekte.

Tamamen Accoya ağacından yapılan köprünün güvertesi suya yakın oturuyor. Köprü tamamen Cradle to Cradle felsefesinin ilkelerine göre yapılmıştır. Ahşap yüzeyin altına yerleştirilmiş hava dolu polietilen borular, herhangi bir ek yapısal çerçeve gerektirmeden köprünün ayakta kalmasına yardımcı olur.

Floating-Bridge-full-width-1900x952.jpg
Moses-Bridge-full-width-1900x1209 (1).jp

Tasarımdan İlham Alan Ödüllü

Moses Köprüsü

RO&AD mimarlarının çözümü, kale yamacının çizgisini takip eden ve toprakla su seviyesini neredeyse aynı hizada tutan ve kaleye yaklaşırken onu neredeyse görünmez kılan "batık" bir köprü inşa etmekti.

Köprü, bütünüyle Accoya ahşap levha kazıklarından oluşmaktadır. köprünün yüzeyinde ahşap Deck kaplaması mevcuttur ve ahşap merdivenlerle inşa edilmiştir. Accoya ahşabının dayanıklılığı, toprakta ve tatlı suda garantili performansı bunu mümkün kılmıştır.

bottom of page