top of page
accoya veledron bisiklet insan ahşap yüzey yarışma yaratıcı işler

İlham vereN AHŞAP ACCOYA

Accoya İlhamı

Artık ahşabı düşünülmeyen şekillerde kullanabilirsiniz. Accoya, yapısal stabilite ve tasarım esnekliği sunarak, bir zamanlar sadece çelik ve betonun tercih edildiği yapısal projeler için gerçek ahşabın estetiğini getiriyor.

 

İnovatif yapılar, su altı köprüleri, dış mekan heykelleri, peyzaj keresteleri ve sanat enstalasyonları gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir. Accoya ile sınırsız fırsatlar mevcuttur.

YARATICILIK & MARİFET

Unutulmaz Bir Şey Yaratmak

Accoya ahşap olağanüstü stabilitesi ve çürümeye dayanıklılığıyla dikkat çeker, bu da onu sadece pencereler, kapılar, kaplamalar ve güverte gibi dış mekan uygulamaları için değil, aynı zamanda sıradışı şekillerde de kullanılabilir kılar.

 

Evde pratik ve işlevsel güncellemeler mi istiyorsunuz, yoksa dikkat çekici ve göz alıcı yapısal yapılar mı? Accoya ahşap bu ihtiyaçlarınız için mükemmel bir malzemedir.

accoya ahşap oturma bankları

TASARLA

Özgür Düşün!

Bir zamanlar sadece çelik ve betonun seçenek olduğu yapısal oluşturmalar için Accoya yapısal stabilite ve tasarım esnekliğini sağlar, gerçek ahşabın sunduğu estetikle birleşir. Evinizi güçlendirmek için, ahşabın kısa ömürlü ve pratik olması algısını tamamen değiştiren Accoya gelir.

 

Ahşabı iç mekana taşıyarak bahçe odası gibi bir alan yaratabilir veya yazlık evler ve bahçe ofisleri gibi bağımsız binalarla tamamen yeni bir mekan oluşturabilirsiniz. Ya da şık Accoya mobilyaları, dayanıklı çit direkleri ve kapıları ile açık hava alanlarınızı güncelleyebilirsiniz. Accoya ahşap kullanarak, olanaklar sonsuzdur.

accoya ahşap tiny house
veledron accoya bisiklet yarış ahşap yüzey zemin kaplama

zamaNIN ÖTESİNDE

Accoya zemin kaplaması, Omnisport Apeldoorn pisti için kullanıldı.

Stompetoren, Kuzey Hollanda'dan velodrom uzmanları SDA, Omnisport Apeldoorn çoklu spor kapalı arenasındaki bisiklet pistini kavak ağacının yerine Accoya ile değiştirdi. SDA'nın portföyünde Atina, Meksiko Şehri ve Majorca gibi etkileyici velodromlar da bulunmaktadır.

 

Accoya'nın istikrarı, düşük bakım gereksinimi ve diğer ahşaplara göre daha az çatlaması nedeniyle tercih edildi.

PERFORMANS

Rakipsiz

Accoya, dayanıklılığını kanıtlamak için sıkı testlerden geçirilmiş ve sektörde öncü bir garanti süresi sunmaktadır.

 

Bu garanti, ürünün uzun ömürlü performansını destekler ve güvenilirliğini vurgular.

SONUÇ

Zaman Testine Karşı Dayanıklı

Tasarım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, Accoya ürünlerinde pürüzsüz, fırçalanmış veya kavrulmuş gibi çeşitli özel kaplama seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Accoya, minimum bozulma, düşük bakım gereksinimleri ve maksimum dayanıklılık sunar. Bu özellikler, ürünün uzun ömürlü performansını ve kullanım kolaylığını sağlar.

SÜRDÜRÜLEbİLİRLİK

Geleceğe Öncü

Accoya, iklim değişikliği, ekosistem tahribatı ve sınırlı yenilenebilir kaynaklar gibi büyük küresel çevresel endişelere karşı üstün bir doğal çözümdür.

 

Bu özellikler, Accoya'nın sürdürülebilirlik açısından benzersiz bir seçenek olduğunu gösterir. Accoya'nın kullanılması, tasarımınızı çevre dostu ve gelecek nesiller için daha sürdürülebilir hale getirir.

Ödüllü Moses Köprüsü

İlham Veren Tasarım

Fort de Roovere, hattın en büyük kalesi, bir erişim köprüsüne ihtiyaç duyuyordu. Kale, hendekle çevrili ve köprüsüz olarak inşa edildiğinden, neredeyse görünmez olacak bir köprü yaratmak zorlu bir görevdi.

 

RO&AD mimarlarının çözümü, kaleden düşen bir köprü inşa etmek oldu. Köprü, kaleden uzanan yokuşun hattını takip eder ve toprakla ve su seviyesiyle neredeyse aynı hizada oturur, kaleye yaklaştıkça neredeyse görünmez hale gelir.

 

Köprü, her iki tarafında Accoya ahşap levha istifleri kullanılarak inşa edilmiş olup, arasında sert ahşap bir güverte/merdiven bulunmaktadır.

moses köprüsü musa köprüsü ahşap accoya hollanda ilham kaynağı proje tasarım
Psd 1.jpg

Accoya Teknik Bilgi Kataloğu

bottom of page